Низку країн накрила потужна негода: скасовують літаки, потяги і пороми

На півдні Швеції та Норвегії через шторм скасовують поїзди і відміняють пороми.

У країні місцями оголосили червоний рівень штормового попередження, повідомляє NRK.

“Залізничиний оператор SJ Norge повідомив про скасування усіх потягів на лінії Dovrebanen між Осло і Тронхеймом, а також іще двох напрямках на 7-8 серпня. Атмосферний фронт вже сягнув півдня Швеції. Внаслідок злив місцями сталися підтоплення на дорогах, а довкола містечка Євле майже 19 тисяч людей залишилися без світла”, повідомляє видання.

Аеропорт Стокгольма приймає рейси, хоч і з великими затримками. Окремі літаки спрямували в інші аеропорти.

Ересуннський міст, що сполучає Данію і Скандинавський півострів, для руху не закривають, але радять уникати поїздок великим вантажівкам, щоб їх не перекинуло вітром.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 7 серпня прогнозують дощі з градом і спеку до +38°С

Скасували також пороми зі Швеції до Польщі через Балтійське море, але поїзди поки що курсують без значних проблем.

Шторм Ганс спричинив у Швеції в понеділок потужні зливи. Вони триватимуть ще мінімум дві доби. Це стосується земель: Вемлранд, Західний Геталанд, Єнчепінг та Еребру.

На Філіппінах руйнівний тайфун Доксурі залишив без домівок тисячі людей. Щонайменше одна людина загинула у філіппінській провінції Різал, на схід від столиці Маніли.

Потужний тайфун обрушився у середу на північні частини архіпелагу. Він позривав дахи, зруйнував дороги та лінії електропередач, затопив низинні села та позбавив домівок тисячі людей. Метеорологи попередили, що шторм продовжить свій курс до Тайваню та Китаю.