Фільм “Барбі” зібрав рекордну суму усього за 17 днів у прокаті

Прокатні збори фільму про Барбі лише за 17 днів після виходу сягнули позначки в $1 млрд. Це означає, що Грета Гервіг стала першою жінкою, яка досягла цього рубежу як сольна режисерка.

Фільм закінчив вихідні з $1,03 млрд від продажів квитків у світовому прокаті, свідчать недільні дані дистриб’ютора Warner Bros, передає BBC.

“Ніхто, окрім Грети, не міг оживити цю ікону поколінь. Її світ показали в кумедній, емоційній і цікавій історії. Стрічка буквально перевернула світ, пофарбувавши його в рожевий. Довгі черги в кінотеатрах і повторні перегляди доводять, що епоха фільмів повернулася після того, як кіноіндустрія постраждала через карантин та конкуренцію з боку стримерів”, заявив президент внутрішнього розповсюдження в США Джефф Голдштейн.

“Глядачі глибоко сприйняли фільм про Барбі. Він отримав схвалення від критиків і надихнув на безліч селфі в ящиках для ляльок, встановлених у кінотеатрах”, зазначили співголови та боси Warner Bros Motion Picture Group Майкл Де Лука та Пам Ебді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Напередодні прем’єри “Оппенгеймера” глядачам показали фільм про фільм

Фільм із Марго Роббі в ролі Барбі та Райаном Гослінгом у ролі Кена зібрав $459 млн у США та $572 млн за кордоном.

Одночасно з “Барбі” у прокат вийшов і довгоочікуваний фільм британсько-американського режисера Крістофера Нолана, відомого за стрічками”Початок”, “Інтерстеллар”, “Дюнкерк” та “Тенет”. Фільм “Оппенгеймер” розказує про “батька” атомної бомби. У мережі навіть з’явився спеціальний термін “Барбігеймер” із численними мемами, фотоколажами та відеороликами, в яких креативно поєднували непоєднувальні фільми.