ДТЕК допомогла відновити пошкоджену росіянами сонячну електростанцію

ДТЕК допомогла відновити пошкоджену росіянами сонячну електростанцію

Фото: ДТЕК

Було пошкоджено 90% генеруючого обладнання сонячноъ електростанціъ

Електростанція зараз працює на 60% потужності і знову генерує електроенергію для Миколаївській області.

Енергетики відновили сонячну електростанцію (СЕС), що була майже повністю зруйнована російськими загарбниками в Миколаївській області. Про це повідомила компанія ДТЕК ВДЕ, спеціалісти якої допомагали у ремонті станції.

Вказано, що через російські обстріли на станції компанії Ніко Солар потужністю 5,7 МВт було пошкоджено 90% генеруючого обладнання. Щоб повернути її до роботи, ДТЕК перевіз на СЕС своє будівельне містечко, де жили енергетики і весь час працювали над ремонтом.

Фахівці компанії повинні були обстежити, відремонтувати та замінити енергетичне обладнання, відкалібрувати сонячні панелі, зробити їх перекомпоновку, виконати підключення та наладку, встановити автоматизовану систему керування для досягнення максимально можливого рівня генерації СЕС.

Команді ДТЕК ВДЕ вдалось відновити 60% генеруючої потужності сонячної електростанції (3 МВт) за рекордні 40 днів і вона вже знову генерує електроенергію для регіону.

Вказано, що це перший подібний зовнішній проєкт для компанії після відновлення Трифонівської СЕС у Херсонській області.

Раніше у ДТЕК заявили, що Україна може експортувати 15 ГВт чистої енергії. Наша країна може зробити великий внесок у післявоєнну систему енергетичної безпеки Європи.

Також стало відомо, що ДТЕК братиме участь у ініціативі ООН з відновлення енергетики України.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet