На полігоні побили військового, який повернувся з фронту

На Львівщині у Великих Мостах на полігоні побили прикордонника Назара Матвіїшина. Днем раніше він повернувся з фронту на ротацію.

Чоловік потрапив до Львівського військового госпіталю з гострим апендицитом. Під час операції медики виявили сильні травми внутрішніх органів. Зокрема, у солдата стався внутрішній крововилив унаслідок розриву печінки. Про це розповіла сестра потерпілого Марта Матвіїшин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Херсоні напали на військового, який обороняв Бахмут ‒ соцмережі

Вона стверджує, що її брата побив капітан Іван Зазульчак. Причиною нібито став конфлікт, коли Матвіїшин вийшов з намету в туалет.

“Це не поодинокий випадок, побиття відбуваються на постійній основі “для профілактики”, заявила Марта Матвіїшин.

Тепер Зазульчак вимагає, щоб вона забрала заяву.

“Брат мені вже розповідає, що йому дзвонять телефоном із різних номерів, зокрема капітан Зозульчак і його друзі, кажуть, нехай сестра забере заяву. Але задню я не дам. Сьогодні постраждав мій брат, а завтра буде хтось інший”, додала дівчина.

За справу взялося Державне бюро розслідувань. За фактом побиття солдата відкрили кримінальне провадження. Винуватцю загрожує до 12 років в’язниці.

18 квітня офіцер Національної гвардії побив солдата-строковика в одній із військових частин на Івано-Франківщині.

Правоохоронці розпочали розслідування та заявили, що слідчим вдалося встановити й інші факти знущання офіцера над військовослужбовцями цієї частини.

Офіцер отримав підозру у перевищенні службових повноважень.