ПВК “Вагнер” продовжує вербувати найманців

Приватна військова кампанія “Вагнер” продовжує вербувати найманців попри переїзд до Білорусі. Всі центри вербування працюють у звичному режимі.

Новобранці укладають контракти безпосередньо з компанією Пригожина, а не з Міністерством оборони Російської Федерації, пише BBC.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лукашенко спробує використати “вагнерівців” ‒ ISW

“Це абсолютно ніякого відношення до Міністерства оборони не має. Нічого не зупинилося, ми продовжуємо набирати”, сказав чоловік зі спортклубу “Спарта” у Волгограді, який займається вербуванням в ряди ПВК “Вагнер”.

Також, в Мурманську у спортивному клубі “Вікінг” підтвердили, що все ще набирають найманців для відправки в Україну.

“Так, ми набираємо туди. Якщо хтось хоче поїхати, потрібно просто подзвонити мені, і ми призначимо день”, сказала журналістам жінка із центру вербування.

Зарплата “вагнерівців” становить в районі 240 000 рублів на місяць, контракти укладають на півроку.

У Росії засновник ПВК “Вагнер” Євген Пригожин 24 червня з групою своїх прибічників захопив у Ростові штаб південного воєнного округу. На прохання вивести бійців з території штабу він відповів відмовою, а тоді заявив, що “іде на Москву”.

Російські Telegram-канали повідомили, що загони ПВК “Вагнер” увійшли до Воронежа і взяли під контроль військові об’єкти.

Ввечері 24 червня Пригожин говорив із самопроголошеним президентом Білорусі Олександром Лукашенком. Після цього заявив, що розвертає колони і йде у зворотному напрямку в польові табори.