Який вигляд може мати iPhone 15

Інсайдери передали, який вигляд будуть мати нові смартфони Apple

Phone Arena зібрала всі очікувані візуальні зміни в iPhone 15. Їх проілюстрували рендерами.

iPhone буде мати тонкіші рамки навколо дисплея З 2,1 мм вони зменшаться до 1,5 мм.

Смартфони довго мали закруглені бічні рамки. Зараз дизайн більш прямокутний. Обидва дизайни сподобалися користувачам і Apple вирішила поєднати обидва підходи. Повідомляють, що край із заднього боку апарата стане більш округлим, прямий кут буде лише з лицьового боку.

Виріз на екрані для камери та датчиків отримає програмні функції. Динамічний острів став популярним в iPhone 14 Pro, у новому поколінні його отримають всі моделі. Не буде виступу зверху, що з’явився в iPhone X.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: iPhone 15: за два місяці до презентації

У iPhone 15 вперше з’явиться роз’єм USB-C замість пропрієтарного Lightning.

На iPhone 15 Pro та 15 Pro Max з’явиться кнопка, яка працює так само як на Apple Watch Ultra. Програмована кнопка дій замінить вимикач звуку. Кнопки “гучніше” та “тихіше” будуть об’єднані, як у смартфонах на Android.

Буде перископічний телеоб’єктив. Четверта камера не з’явиться, телевик замінить об’єктив оптичного зуму. Технічна зміна означає більший підйом камери над поверхнею та прямокутний виріз всередині об’єктива.

Apple анонсувала довгоочікувану 15-дюймову версію MacBook Air.

Вага моделі 1,3 кг, а товщина 11,5 мм. Пристрій стане “‎найтоншим та найкращим у світі 15-дюймовим ноутбуком”.

Ноутбук буде доступним у 4 кольорах (Starlight Gold, Space Gray, Silver та Midnight Blue), має два порти USB-C Thunderbolt, зарядний роз’єм MagSafe та аудіовихід для навушників, обладнаний фронтальною камерою 1080p та має 6 динаміків із просторовим аудіо.