Експерт пояснив, як зайнята Кліщіївка допоможе ЗСУ у контрнаступі

Українські військові встановили вогневий контроль в районі Кліщіївки.

Це дає можливість ЗСУ накривати російських окупантів в навколишніх населених пунктах. Про це в інтерв’ю “ТСН.ua” розповів військовий експерт та аналітик Дмитро Снєгирьов.

“Бої тривають. Контроль за панівними висотами в районі Кліщіївки дає можливість говорити про встановлення вогневого контролю не тільки над цим населеним пунктом, а відповідно навколишніми населеними пунктами. Що дасть додатковий стимул в моменті просування Збройних сил”, зазначив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Таврійському напрямку ЗСУ ліквідували три роти росіян і купу техніки

За його словами, на цьому відтинку фронту ширина українського наступу приблизно 20-25 км.

“Самі росіяни визнають успішний характер просування Збройних сил України. За оцінками української сторони, просунення в районі Кліщіївки до 1200 метрів”, зазначив Снєгирьов.

За його словами, контроль над панівними висотами в районі Кліщіївки і відповідно Берхівки дає можливість ЗСУ встановити вогневий контроль над локаціями окупантів.

“В першу чергу мовиться про трасу Дебальцево Слов’янськ, яка використовується окупаційною армією як основна артерія для логістичної підтримки”, підкреслив військовий експерт.

На Бахмутському напрямку українські захисники перехопили стратегічну ініціативу і ведуть наступ широким фронтом на флангах Бахмута.

Сили оборони продовжують наступальну операцію на Бахмутському, Мелітопольському та Бердянському напрямках, заявив речник Генерального штабу Збройних сил України Андрій Ковальов в ефірі національного телемарафону.

Також на Бахмутському напрямку і на флангах, і безпосередньо у самому місті йдуть цілодобові бої.

Під тиском захисників росіяни змушені майже щодня залишати позиції. Про це в Telegram повідомив екскомандир “Азову”, майор ЗСУ Максим Жорін.