Грета Тунберг зустрілась з Зеленським: відео

У четвер, 29 червня, президент України Володимир Зеленський зустрівся з учасниками та учасницями Міжнародної робочої групи щодо екологічних злочинів Росії.

Сторони обговорили передусім катастрофічні наслідки російського теракту на Каховській ГЕС. Цей теракт призвів до найбільшого за десятки років екоциду в Європі. Про це Зеленський повідомив у Telegram.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На 19-й день після підриву ГЕС рівень води у Херсоні повернувся до норми

На зустрічі були присутні: екоактивістка Грета Тунберг, екс-віце-прем’єр-міністр і екс-міністр закордонних справ Швеції Маргот Вальстрем, віце-президент Європейського парламенту Гайді Гаутала, президент Ірландії в 19901997 роках Мері Робінсон.

“Вдячний за підтримку наших зусиль і за чітку позицію: агресор повинен відповідати за все скоєне проти людей і проти природи, проти життя загалом. Усі знищені життя та зламані долі, уся шкода природі, містам і селам, кожна втрата через цей екоцид це пряма відповідальність російської держави”, наголосив Зеленський.

Шведська екологічна активістка Грета Тунберг відреагувала на катастрофу, спричинену підривом російськими окупантами Каховської гідроелектростанції в Україні.

Засудила Російську Федерацію і закликала покарати за екоцид. Про це написала у Twitter.