Окупанти записали відеозвернення, не хочуть йти у бій

Представники розгромленого підрозділу російських окупантів “Шторм Z” відмовляються йти воювати.

Вони опублікували відеозвернення, яке показав журналіст Денис Казанський.

Росіяни бояться, що їх просто “обнулять”. Вважають за краще здатися поліцейським.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Шторм-Z” виявився неефективним: РФ розпускає спецпідрозділи в’язнів

“Не вивозили трьохсотих, досі там гниють двохсоті. Віддають жахливі накази, які не варто було б виконувати. Ми взагалі вважаємо, що нас просто обнуляють”, кажуть окупанти.

Вказав, що спочатку їх було 150 осіб. А залишились лише ті, що на відео.

Скаржаться, що на передову їм не постачали боєкомплект, продукти та воду. За три місяці загарбники зі “Шторму Z” ні разу не отримали жодних виплат.

Щоб підсилити знижену боєздатність військ РФ, ворожі командири формували з новообраних резервістів в ключових формуваннях на передовій спеціалізовані ротні підрозділи “Шторм Z” для ведення бойових дій у містах.

Роти “Шторм Z” були призначені для ведення бойових дій у містах або у складних географічних районах з метою захоплення важливих і стратегічних об’єктів, таких як опорні пункти, командні пункти та вузли зв’язку. Особовий склад цих рот проходив 10-15 днів підвищення кваліфікації перед тим як їх кидали на передову.

Їх створювали поза структурою звичайних армійських підрозділів й потім “комбінували” із уже існуючими полками та бригадами.

Кожна рота складалася зі 100 чоловік особового складу, розбитих на чотири штурмові загони захоплення (по 10 осіб), чотири загони вогневої підтримки (по 10 осіб), командний підрозділ роти з двох осіб, саперну групу з п’яти осіб, розвідку з восьми людей, групу медичної евакуації з трьох осіб та екіпаж БПЛА з двох осіб.