Британські ЗМІ пишуть про арешт Суровікіна. Пєсков відмовчується

Прессекретар президента країни-агресорки Російської Федерації Дмитро Пєсков заявив, що не має інформації про місцезнаходження власника ПВК “Вагнер” Євгенія Пригожина.

Також ухилився від запитання про колишнього командувача угруповання російських окупаційних військ в Україні, генерала Сергія Суровікіна. Водночас британські ЗМІ пишуть про затримання Суровікіна.

У відповідь на запитання про Суровікіна Пєсков заявив звертатися до міністерства оборони РФ. Згадав про Володимира Путіна, назвав його “верховним головнокомандувачем”.

“І він (Путін. Gazeta.ua) працює з міністром оборони, з начальником Генштабу”, відповів Пєсков.

На запитання, де зараз Суровікін, Пєсков заявив, що йому “немає чого додати”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін став “абсолютно” ослабленим Байден перестав говорити обережно про російського диктатора

Британське видання Financial Times повідомило, що Суровікіна затримали після заколоту “вагнерівців”.

“Від Суровікіна, який, як відомо, мав добрі стосунки з власником ПВК “Вагнер” Євгенієм Пригожиним, не було жодних повідомлень протягом кількох днів. Його затримали”, повідомили.

Досі невідомо, чи Суровікіну висунули звинувачення в участі в бунті під проводом Пригожина, чи затримали для допиту.

Путін розпочав операцію з очищення верхівки служб безпеки. Намагається придушити спротив критиків після першої спроби перевороту в Росії за останні три десятиліття, розповіли.

Президент РФ знав про плани заколоту Пригожина заздалегідь, зараз займається чисткою, сказав виданню західний урядовець.

Також чиновник вважає, що Суровікіна затримали, додавши, що “буде більше людей, яких теж це спіткає”.

Раніше американське видання New York Times написало, що Суровікін заздалегідь знав, що Пригожин планує військовий заколот в РФ. Інші російські генерали також підтримували спробу “вагнерівців” змінити керівництво міністерства оборони РФ, повідомили.

Суровікін записував відеозвернення до “вагнерівців”, які йшли на Москву.