Данілов розповів нові подробиці про підрив росіянами ГЕС

Російські окупанти при підриві дамби Каховської гідроелектростанції не розрахували, що вода може затопити їхні позиції.

В результаті, втопився особовий склад і техніка ворога. Про це розповів секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов в інтерв’ю журналісту Андрію Цаплієнку, повідомили “ТСН”.

“Що стосується російських окупантів, вони мають втрати. Справа в тому, що вони не розраховували, що саме в такий спосіб буде відбуватися підтоплення тих територій”, сказав Данілов.

Зі слів секретаря РНБО, за розрахунками окупантів “воно мало відбуватися зовсім в інший спосіб, і їх частини не мали б постраждати”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти визнали, що це вони підірвали Каховську ГЕС перехоплення

“Але не мають розуму, не розуміють, як воно працює, як впливає на ті чи інші процеси. Не був розрахований цей вибух, і сталося так, що стихія накрила в тому числі і російських окупантів. У них там є і людські жертви, і втрати техніки і багатьох інших речей”, сказав Данілов.

6 червня росіяни підірвали греблю Каховської гідроелектростанції. На станції зруйнували машинну залу, ГЕС відновленню не підлягає.

Окупанти підірвали ГЕС вибухівкою, сказали в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

Росіяни скоїли злочин екоциду, найбільший за десятиліття у Європі. Каховське водосховище перетворилося на могилу для мільйонів живих істот, сказав Зеленський.