“Ніхто не збирається щось віддавати чи дарувати” – прокурор-кіборг про настрої на фронті

Українські військові мотивовані та чекають контрнаступу. Однак не треба недооцінювати росіян. Про це в інтерв’ю Gazeta.ua, яке вийде у понеділок, 12 червня, розповів Максим Грищук. Він кіборг, прокурор, перший заступник керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України.

“Військові мотивовані. Всі чекають контрнаступ і готові йти звільняти свої території. Тому що ніхто тут не збирається щось віддавати чи дарувати. Всі рішуче налаштовані та хочуть вибити кацапів за межі території. Всі розуміють важкість втрат, але це нас не зупинить”, сказав Грищук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Відкривається більше варіантів” Росія боїться українського наступу

Не треба недооцінювати росіян. На тій стороні є професійні військові. І по деяких параметрах вони воюють краще, застеріг військовий.

“Наприклад, щодо інженерних укріплень. Вони в цьому плані воюють по книжках. Але у росіян завжди викопані окопи, системи зв’язку налагоджені. Система РЕБ, передачі повідомлень. Тому що ти стикаєшся з їх організацією по перехопленнях чи навіть коли заходиш на їх позиції, бачиш як вони облаштовані. Нам навіть є чому повчитися. Це ворог, який може вчитися на своїх помилках. Можливо, не на всіх, але вчиться”, додав Грищук.

Українські військові просунулися на Бахмутському напрямку, повідомив полковник Сергій Череватий.

Стратегічні військові плани і задуми мають право оприлюднювати три особи ‒ президент, міністр оборони і головнокомандувач Збройних сил України. Всі інші ‒ лише цитувати, сказали в Міністерстві оборони.