Скільки українців упевнені в перемозі України над РФ: опитування

Абсолютна більшість українців (95%) упевнена, що Україна зможе перемогти Росію.

При цьому близько 60% респондентів зазначили, що для перемоги у війні необхідний досить тривалий час: 25% вважають, що необхідно понад рік, 37% пів року рік. Про це свідчать результати опитування, проведені соціологічною групою “Рейтинг”.

Водночас майже 20% оцінюють необхідний для перемоги час до кількох місяців, ще близько 20% наразі не можуть дати відповідь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки українців хочуть зупинити війну за будь-яку ціну: опитування

Також, за даними соціологів, спостерігається зростання кількості тих, хто оцінює терміни для перемоги як тривалі (понад рік).

Найбільше таких серед наймолодших респондентів 18-35 років (38%).

Опитування проведено 1-2 червня методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера.

У ньому взяли участь 1000 респондентів віком від 18 років в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, а також територій, де на момент опитування відсутній український мобільний зв’язок.

Більшість українців нині виступають проти прямих переговорів із РФ заради досягнення миру ‒ 63,9%.

А 66,8% опитаних сказали, що не погодилися б на повернення до лінії розмежування, яка була до 24 лютого 2022 року. Про це свідчать результати опитування, проведеного Центром Разумкова на замовлення ZN.UA.

Лише 23,1% респондентів готові підтримати переговори з країною-агресоркою, а ще 13% людей не змогли відповісти на це запитання.