Під Бердянськом “забавовнило” на базах окупантів

На Запоріжжі 27 травня “прилетіло” по базах відпочинку в окупованому ворогом селі Новопетрівка Бердянського району.

Там розміщувався особовий склад російських військ, заявив у суботу заступник голови Бердянської районної ради Віктор Дудукалов в ефірі національного телемарафону, передає Gazeta.ua.

“Буквально кілька хвилин тому був черговий неймовірний приліт по базах відпочинку “Хімік”, “Весна” в селі Новопетрівка Бердянського району, що знаходиться на узбережжі Азовського моря. Там останнім часом розміщувалось дуже багато окупантів. І я думаю, що за останні такі кілька “акцій” померлих росіян можна рахувати там вже не десятками, а сотнями”, розповів він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти вивозять до РФ найцінніше з музею у Бердянську

Сьогодні місцеві Telegram-канали писали про потужний вибух у Бердянську. Найгучніше було у центрі міста, особливо в районі порту. Повідомляли, що навколо місця “прильоту” кружляла авіація ворога.

Військові бази ворога із захоплених навчальних закладів та підприємств Молочанська і Токмака на Запоріжжі переміщують до лісосмуг і полів. Росіяни риють окопи та ховаються під землею. Для спорудження оборони навколо Мелітополя використовують все, що є під рукою: від оборонних ліній часів Другої світової війни до води. Затоплюють поля як поблизу лінії фронту в районі Михайлівки, так і зі сторони Криму біля Якимівки.