Данілов зробив нову заяву про початок контрнаступу

Україна готова розпочати контрнаступ для звільнення від росіян захоплених територій.

Це може статися завтра, післязавтра чи через тиждень, заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов, пише ВВС. Він не став називати конкретні дати, але зауважив, що в України “не має права на помилку” щодо цього рішення.

“Це історична можливість, яку ми не можемо втратити. Збройні сили почнуть наступ, коли командири розрахують, що ми можемо отримати найкращий результат на цьому етапі війни”, сказав Данілов.

На запитання, чи готові ЗСУ до наступу, він відповів:

“Ми завжди готові. Так само як ми були готові захищати свою країну в будь-який момент. І це не питання часу. Контрнаступ може статися завтра, післязавтра чи за тиждень. Було б дивно, якби я назвав дати початку тих чи інших подій. Так не можна. Перед нашою країною стоїть дуже відповідальне завдання”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Прийшов час повертати своє”: Залужний опублікував відео “з натяком”

Секретар РНБО відкинув припущення про те, що контрнаступ уже почався.

“Знищення російських центрів управління та російської військової техніки було завданням Збройних сил України з 24 лютого минулого року. На цій війні у нас немає вихідних”, додав Данілов.

Розмови про дату початку українського контрнаступу нині зайві. Вони нагадують популярний перед Великоднем тренд із TikTok “Скоро вже буде Паска”. Визволення території України від російських загарбників відбувається зараз і є безперервним. Про це сказав представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов.

Радник керівника Офіса президента Михайло Подоляк заявив, що Збройні сили України вже розпочали контрнаступ. За його словами, військові нині проводять окремі операції.