Путін знову заговорив про переговори: що задумав диктатор

Російська Федерація намагається тиснути на Захід, аби змусити Україну піти на поступки у війні.

Кремль відновив інформаційну кампанію з метою спонукати Київ до переговорів на вигідних для Росії умовах, ідеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).

“26 травня у Москві заявили, що президент РФ Володимир Путін у телефонній розмові з президентом Бразилії Луїсом Інасіо Лулою да Сілвою висловив відкритість російської сторони до діалогу на політико-дипломатичному треку, який досі блокується Україною та західними спонсорами Києва”, ‒ ідеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спецпредставник КНР пропонував подарувати РФ окуповані території України: реакція ОП

Кремль, ймовірно, намагається посилити свої неправдиві заяви про готовність до переговорів з Україною. Особливо це було помітно на тлі прибуття 26 травня до Москви спеціального представника Китаю у справах Євразії Лі Хуея для обговорення мирного врегулювання війни шляхом переговорів.

“Водночас заяви Путіна не свідчать про те, що РФ зацікавлена у переговорах. Кремль не створив жодних серйозних підстав для них і не відмовився від своїх максималістських цілей в Україні примусити уряд до капітуляції”, ‒ вважають аналітики.

Президент Бразилії Інасіо Лула да Сілва відмовився відвідувати Росію. Його запрошував російський президент Володимир Путін. Лідер Бразилії написав про це у Twitter.