Суддя каже, що не був за кермом: нові подробиці резонансної ДТП у Києві

Голова райсуду у Київській області, який на смерть збив нацгвардійця, заперечив, що за кермом був саме він.

Мовляв, справжній водій нібито втік з місця аварії, пише “Суспільне” з посиланням на джерела в Нацгвардії.

“Подивися суддя і сказав: “Аби був живий”. Коли почув, що мертвий, сказав, що за кермом не сидів, що був водій, він втік у кущі”, повідомив неназваний співрозмовник.

За його словами, суддя відмовився проходити тест на алкогольне сп’яніння і досі його не пройшов. Водночас співрозмовник стверджує, що водій мав ознаки сильного сп’яніння, а в автівці виявили пляшки з алкоголем.

“Суддя зараз робить спроби уникнути тесту на алкоголь у крові. А він п’яний був капець. Ще й пляшки валялися в авто. А потім з’явиться довідка що хворе серце в нього чи був приступ інсульту. То відповідальності не буде”, сказало джерело.

За його словами, зараз суддя дає такі свідчення, аби були потім неточності.

“Зараз він шукає лазівки і помилки у законодавстві, ніби його оформили неправильно, бо він у цьому розуміється. Він же все знає, він вів такі справи, знає, як усе працює. Але ми будемо за цим пильно стежити. Зараз він у поліції. В нього якісь свідчення беруть. Просять аналіз на алкоголь здати. Він не дає”, сказав співрозмовник.

За даними видання, смертельна аварія сталася на блокпості на заїзді до Києва збоку Житомира на початку комендантської години. Нацгвардієць перед трагедією саме вийшов на дорогу встановити інженерні загородження.

“Конуси, “їжаки”, така процедура… Коли він повертався на своє місце у нього влетів “Лексус”. Влетів настільки швидко, що ніхто не встиг зреагувати. Вийшов суддя, потім дізналися, що він суддя, коли подивилися документи”, додав співрозмовник.

Доповнюється…