Як легко очистити унітаз від нальоту: допоможе один дешевий засіб

Кожен з нас прагне, аби у ванній кімнаті була бездоганна чистота та гігієна, однак миття ванни та туалету неприємна робота.

Втім, вивчивши як правильно прибирати, можна уникнути несподіваних наслідків, зокрема позбутися каменю та нальоту. Найбільше від цього страждає саме унітаз, і якщо наліт вчасно не прибрати, то з часом на унітазі можуть утворитися товсті нарости. Gazeta.ua розповість, як за копійки почистити сантехніку в домашніх умовах.

Отже, щоб очистити застарілий наліт на унітазі, потрібно запастися лимонною кислотою. Цей дешевий засіб швидко розм’якшить будь-який наліт, після чого почистити сантехніку стане набагато легше.

Для цієї процедури вам знадобиться 300 грамів цього засобу. 200 грамів кислоти засыпаємо на дно унітазу, ще 100 грамів потрібно висипати в бачок унітазу, адже там також є вапняні відкладення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дива, які робить сода: корисні поради

Щоб підсилити дію лимонної кислоти, видаліть з бачка воду, відіжміть її з туалету, нанесіть на стінки лимонну кислоту, зачекайте півгодини і включіть подачу рідини. Зачекайте ще 30 хвилин, проведіть чищення йоржиком та промийте чашу.

Найкраще, якщо унітаз пробуде у такому стані цілу ніч, тоді вапняний наліт точно розм’якне та відпаде. Проте якщо ви вирішили почистити його вдень, то мінімальний час, на який потрібно залишити лимонну кислоту в унітазі 3 години.

Після цього потрібно пройтися по унітазу щіткою, це не складе труднощів, адже нестерпний вапняний наліт легко відійде від стінок унітазу. У такий спосіб можна очищати й іншу сантехніку, наприклад ванну. Після цих процедур ваша сантехніка буде сяяти, як нова, і все це за копійки.

Рано чи пізно на металевій підошві праски з’являються темні відкладення.

Через ці плями ви не зможете нею користуватися, тому що на одязі залишатимуться брудні смуги від нагару. Зіпсовану річ складно “реанімувати”, оскільки ці плями практично неможливо випрати жодними сучасними засобами.

Якщо ви думаєте, що плями нагару на прасці ознака того, що прилад більше не можна використовувати, ви помиляєтесь. Gazeta.ua запевняє, що навіть щільні чорні відкладення можна легко та швидко видалити, знаючи одну хитрість, яку ви можете використати.