“Пам’ятаю вашу роботу в перші дні вторгнення” – Зеленський приїхав до зв’язківців

У четвер, 25 травня, президент Володимир Зеленський привітав працівників Служби спецзв’язку з професійним святом.

Подякував їм, що забезпечують надійним зв’язком людей та країну. Відповідне відео виклав в Telegram.

На честь свята президент приїхав до зв’язківців. Виступив перед ними з промовою та вручив їм державні нагороди.

“Сьогодні важливо перш за все подякувати. Кожному і кожній, хто забезпечує надійним звʼязком наших людей, Україну, нашу оборону усіх українців. Хто захищає лінії звʼязку, відновлює пошкоджений звʼязок, хто захищає кіберпростір нашої держави. Усе це буквально зʼєднує українців, дає нашим воїнам, Україні змогу бути ефективними в обороні, а нашим людям просто розуміти, що відбувається, і чути, бачити своїх рідних та близьких”, сказав голова держави.

Президент також відзначив важливу діяльність Держслужби спеціального зв’язку та захисту інформації в напрямі захисту українського кіберпростору.

“Робота служби спецзвʼязку комплексна. І це не лише зв’язок як такий. Я пам’ятаю вашу роботу в перші дні повномасштабного вторгнення, спрямовану на те, щоб не дати змоги ворогу уразити будь-яким чином наш кіберпростір. Я точно розумію, що ви робите все можливе в напрямі радіоелектронної розвідки”, наголосив Зеленський.

Глава держави також високого оцінив проект зі створення армії дронів.

“Мета щодо армії дронів справді амбітна. Я хочу подякувати за вашу комплексну роботу. І хочу побажати вам лише перемоги. Мені здається, що це найважливіше”, зазначив він.

Крім того, Зеленський ознайомився із сучасними цифровими засобами, мобільним комплексом радіомоніторингу, складовими системи радіоелектронної боротьби та протидії високоточній зброї, передає його пресслужба

Голова держави також ознайомився з технічними характеристиками ударних і розвідувальних безпілотних апаратів. Як зазначається, переважна більшість із яких вітчизняного виробництва.

Доповнюється…