“Скоро вже буде наступ”: у ГУР порівняли розмови про контрнаступ з трендом TikTok

Розмови про дату початку українського контрнаступу нині зайві. Вони нагадують популярний перед Великоднем тренд із TikTok “Скоро вже буде Паска”.

Визволення території України від російських загарбників відбувається зараз і є безперервним. Про це в ефірі національного телемарафону розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов, передає Gazeta.ua.

“Донедавна в нас найбільш популярна пісня була “Скоро вже буде Паска”. Ну зараз актуально, що “Скоро вже буде наступ”. Буде. Все буде гаразд”, ‒ сказав Юсов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Волкер зробив прогноз щодо контрнаступу ЗСУ

За його словами, ЗСУ продовжують звільняти українські території.

“Давайте просто самі собі поставимо питання: а для чого нам зараз це коментувати? Що стосується дій українських сил безпеки й оборони, то зрозуміло, що звільнення територій буде продовжено. І власне це триває безперервно на різних етапах по всій лінії фронту”, ‒ каже представник ГУР.

Він вважає, що українці нині точно не повинні щодня запитували “Що нового з контрнаступом?”.

“Але безумовно звільнення буде: і Криму, і інших тимчасово окупованих територій”, ‒ наголосив Юсов.

Радник керівника Офіса президента Михайло Подоляк заявив, що Збройні сили України вже розпочали контрнаступ. За його словами, військові нині проводять окремі операції.

Пізніше він уточнив, що контрнаступ це “не якийсь “один івент”, який почнеться о конкретній годині конкретного дня урочистим перерізанням червоної стрічки”. За словами Подоляка, інтенсивне знищення логістичного забезпечення противника це також контрнаступ.