У Криму знайшли ще один російський бізнес Табачника

Підозрюваний у держзраді колишній міністр освіти і науки України часів президентства Віктора Януковича Дмитро Табачник ще до відвертого переходу на бік окупантів зареєстрував бізнес у тимчасово окупованому Росією Криму.

Він із 2021 року є співзасновником будівельної компанії, зареєстрованої на півострові за російським законодавством. Про це повідомляють “Схеми”.

За даними реєстру юридичних осіб РФ, з жовтня 2021 року Табачник володіє часткою в 50% компанії ООО “Специализированный застройщик “Таврида-Центр”. Місце реєстрації Крим, місто Сімферополь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Табачник став “радником” колаборанта Балицького

Основний напрямок роботи компанії “діяльність замовника-забудовника, генерального підрядника”. Партнером Табачника у цьому бізнесі є громадянин РФ Володимир Аматуні.

“Схеми” нагадують, що це вже друга російська фірма, співзасновником якої є Табачник. Із 2019 року він володіє часткою у російській компанії ООО “Лиэль-ФМ”, яка займається посередництвом у торгівлі.

Журналісти зателефонували Табачнику. Але він перервав розмову, коли почув запитання про російський бізнес та співпрацю з окупантами.

Дмитро Табачник співпрацював з російською ФСБ. Слідчі зафіксували нові факти злочинної діяльності колишнього урядовця.

Ще у листопаді минулого року СБУ повідомила Дмитру Табачнику про підозру у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану.

Згодом Служба безпеки наклала арешт на майно Табачника на загальну суму понад $2 млн.