В ГУР відреагували на заяви РФ про втрати РДК в Бєлгородській області

Російська пропаганда розповідає про нібито великі втрати серед бійців “Російського добровольчого корпусу” в Бєлгородській області.

Однак це лише вигадки. Про це в ефірі телемарафону повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов, передає Gazeta.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Аналітики спрогнозували, чим обернеться для Кремля прорив на Бєлгородщину

“Що стосується втрат ні, ця інформація не підтверджується. Це нашвидкоруч зліплені пропагандистські фейки й не більше. Там було багато смішних речей, зокрема, генерал, який особисто “керував звільненням вулиці” й інші кумедні моменти”, пояснив Юсов.

Як відзначив представник ГУР, внаслідок подій в Бєлгородській області російська пропаганда зламалась, оскільки не може нормально пояснити ключові моменти навіть внутрішній аудиторії.

Тим часом за словами Юсова, весь світ побачив, що в Росії розгортається справжнє протистояння між вільними людьми й злочинним режимом.

22 травня у Бєлгородській області почалися військові дії, за які взяли відповідальність формування етнічних росіян “Російський добровольчий корпус” (РДК) та легіон “Свобода Росії”. Обидва воюють на боці України.

Російська місцева влада заявила про проникнення “української ДРГ” і запровадили режим “контртерористичної операції”, який згодом скасували.

Головне управління воєнної розвідки події в області назвало операцією для створення “смуги безпеки”, яку проводять громадяни РФ з легіону “Свобода Росії” та РДК. В Офісі президента кажуть, що непричетні, але “спостерігають із цікавістю”.

23 травня легіон “Свобода Росії” та РДК заявили, що продовжують операцію зі “звільнення” Бєлгородської області. Ніяких деталей бійці не розкрили.

У легіоні “Свобода Росії” стверджують, що під час операції на території Бєлгородської області були “розгромлені” сили ФСБ, а також знищена мотострілецька рота ЗС РФ.