Посол пояснив, чому Китай не запросив Путіна на саміт

Китайський лідер Сі Цзіньпін не запросив президента Російської Федерації Володимира Путіна на саміт “Китай Центральна Азія”, бо останній уже нікому не цікавий.

Пекіну немає сенсу витрачати час на російського диктатора, заявив посол України в Японії Сергій Корсунський в інтерв’ю ТСН.

“Путін нікому вже не цікавий. Це навіть не ляпас. На нього вже не витрачають навіть час. Ну про що з ним говорити? Людина повністю вичерпалася. Про що спілкуватися з цією колодою? Все зрозуміло: людина з’їхала з глузду, вона вбиває своїх людей, вбиває українців. Абсолютно параноїдальний шизофреник”, сказав Корсунський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “РФ не в змозі просуватися” американський дипломат оцінив можливості ворога

Тобто те, що китайський лідер не запросив Путіна на свій саміт, є навіть не ляпасом, а просто небажанням витрачати на президента РФ час, наголосив український дипломат.

18 травня Сі Цзіньпін провів у Китаї перший в історії саміт з лідерами п’яти країн Центральної Азії. Путіна на цей захід не запросили.

На саміті китайський лідер запропонував очільникам Казахстану, Таджикистану, Киргизстану, Туркменістану та Узбекистану розширити співпрацю, зокрема в оборонній сфері.