“Вони не можуть бути в безпеці”: Данілов припустив нові прориви на територію РФ

Допоки російський диктатор Володимир Путін не завершить війну проти України, прориви, на кшталт того, що стався у Бєлгородській області, можливі й в інших прикордонних регіонах РФ.

Росіяни не можуть себе безпечно почувати в жодному куточку країни. Про це в ефірі національного телемарафону сказав секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов, передає Gazeta.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РДК та ЛСР могли відійти до кордону: в ISW проаналізували ситуацію в Бєлгородській області РФ

За його словами, протестний рух в РФ буде постійним.

“Брянська, Курська, Воронезька області та інші краї вони не можуть бути в безпеці з урахуванням кількості російських громадян, які проти того режиму. Звичайно, вони можуть у будь-якій точці РФ вставати на протести. Більш того, я впевнений, що це буде постійний процес до нашої перемоги”, сказав Данілов.

22 травня у легіоні “Свобода Росії” заявили, що разом із “Російським добровольчим корпусом” зайшли на територію Бєлгородської області. Вони звільнили села Козинка та Гора-Подол й штурмували Грайворон.

У легіоні “Свобода Росії” заявили, що знищили мотострілецьку роту і кілька одиниць бронетехніки російських військ у Бєлгородській області РФ. Перед тим міноборони РФ заявило, що “Російський добровольчий корпус” і легіон “Свобода Росії” розгромлені. А влада Бєлгородської області скасувала режим контртерористичної операції.