Мобілізованих росіян з Білорусі везуть на Донбас – командувач ЗСУ

Повний цикл підготовки російських мобілізованих в Білорусі триває до двох місяців.

Після цього їх перекидають до Ростовської області РФ, а далі на Донеччину, повідомив командувач Об’єднаних сил Збройних сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв в інтерв’ю “Укрінформу”.

За його даними, у південній частині Білорусі та на територіях трьох областей РФ угруповання російських військ налічує близько 18 тис. осіб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Керівництво Білорусі обмежило співпрацю з Росією” генерал Наєв

“На сьогодні немає ознак формування наземних ударних угруповань на території Білорусі та Росії. Однак противник продовжує залучати два угруповання прикриття державного кордону, які розгорнуті у південній частині Білорусі та на територіях Брянської, Курської та Бєлгородської областей”, сказав Наєв.

Він нагадав, що на аеродромах Білорусі продовжують перебувати літаки та гелікоптери повітряно-космічних сил Росії.

“Вони продовжують виконувати завдання з ведення розвідки та демонстрації готовності застосування на українському напрямку”, розповів Наєв.

Кількість російських військових у Білорусі могла досягати 10-11 тис. Однак ті підрозділи, які пройшли підготовку, Росія перекидала на територію своєї країни, щоб поповнити свої сили на Сході України. Останнім часом РФ активно виводить з Білорусі свої підрозділи і практично не поповнює їх, повідомив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко.