“Ми виграли час для певних дій”: у міноборони розповіли про ситуацію в Бахмуті

На Бахмутському напрямку тривають бої. Ситуація істотно не змінилась.

Українські війська у самому Бахмуті контролюють певні об’єкти та приватний сектор в районі “Літак”. Про це 22 травня повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

Загарбники у взятих під контроль районах міста проводять зачистку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суцільні руїни: військові показали на фото, як Росія знищує Бахмут

“Продовжується боротьба за панівні висоти на флангах ‒ півночі і півдні передмістя. Наші бійці не дають ворогу можливості там закріпитись. Ворог стягує додаткові сили та засоби”, ‒ зазначила Маляр.

За її словами, оборона Бахмута свої військові задачі виконує.

“Наступальний потенціал ворога суттєво знижений, противнику завдані величезні втрати, ми виграли час для певних дій, про які можна буде розказати згодом”, ‒ додала заступниця міністра.

У Бахмуті Сили оборони України тримають позиції в південно-західній частині. Там все ще утримується низка будівель. Побудована також лінія оборони, розповів речник Східного угруповання військ ЗСУ полковник Сергій Череватий.

Важкі бої тривають на сході України. В епіцентрі бойових дій залишаються Бахмут та Мар’їнка. Росія продовжує зосереджувати основні військові зусилля на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Минулої доби там відбулось 37 бойових зіткнень.Про це вранці 22 травня повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.