У Чернівцях чоловік влаштував мовний скандал в кафе

У Чернівцях відвідувач кафе влаштував скандал і посперечався з персоналом закладу, бо не хотів переходити на українську.

Працівниця закладу відмовилася обслуговувати клієнта, який робив замовлення російською мовою. У відповідь той почав доводити, що мовляв “яка різниця, хто якою мовою говорить”. Відео перепалки з’явилося у мережі, пише ТСН.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кажуть, “я не понимаю”: учасницю “Холостяка” в Одесі висміяли за мову

“Яка різниця, хто на якому говорить. Головне, щоб не було протистояння в душі та серці. Якщо я народився в 1979-му році, що мені зробити?”, зазначав чоловік.

Крім цього він назвав Одесу та Харків російськими регіонами. Коли працівник закладу перепитав, чоловік відповів російською мовою: “А які? Там всі російською мовою говорять”.

Співзасновник рекламної агенції TABASCO Олександр Смірнов назвав міністра освіти та науки Оксена Лісового “министром образования и науки украинского языка” та обізвав Києво-Могилянську академію.

Це викликало обурення користувачів соцмереж. А у самій компанії TABASCO заявили, що їм прикро за висловлювання Смірнова, а агенція підтримує становлення української мови.