Назвали цьогорічного переможця премії імені Ґонґадзе

У Києві вп’яте вручили Премію імені Георгія Ґонґадзе для українських журналістів та журналісток.

Лауреатом став журналіст, письменник, ведучий і засновник Ukraїner Богдан Логвиненко. Про це повідомила “Українська правда”.

У 2016 році Богдан Логвиненко заснував проєкт Ukraїner. У 2020 році став фіналістом Премії імені Георгія Ґонґадзе.

“Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну медіа перезапустило всі свої канали комунікації, що почали мовити про війну Росії проти України для української та закордонної аудиторії. Одним із найважливіших пріоритетів для Ukraїner стали оповіді про незламність українців, розказані різними мовами на різних платформах”, сказали організатори.

Логвиненко також є співавтором документального проєкту і книги “Деокупація” про опір людей на деокупованих територіях України.

“До появи Ukraïner я почував себе у меншості. Людиною, яка намагається зсередини змінити журналістську етику, розповідати про внутрішню корупцію. Це премія на честь журналіста, який також відчував себе у меншості серед колег, які за інерцією совєтської пропаганди служили своїм власникам, політикам, правлячим партіям”, заявив Богдан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Героїзм, винахідливість, стійкість, натхнення: The Economist назвав Україну країною року

Фіналістами Премії також стали воєнний кореспондент Андрій Дубчак і редактор “Європейської правди” Сергій Сидоренко, який минулого року був фіналістом.