Росія мінує поля у Запорізькій області – гауляйтер зробив несподіване зізнання

Призначений російськими окупантами гауляйтер тимчасово захоплених територій Запорізької області Євген Балицький визнав, що росіяни мінують поля та об’єкти інфраструктури.

Він вчергове заявив, що не боїться українського контрнаступу. Про це зрадник сказав в інтерв’ю російським пропагандистським ЗМІ.

Балицький, зокрема, повторив міф про міць російської армії, заявив, що контрнаступу ЗСУ не буде.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Загинули п’ятеро людей: російський снаряд наробив лиха на Херсонщині

“Тільки божевільні можуть піти на такі потужні укріплення. Вони втратили свій шанс восени, коли у нас були добровольчі батальйони. Сьогодні ЗС РФ можуть стримати натиск противника, оскільки я сам інспектую передову”, ‒ сказав Балицький.

Разом з тим, він зізнався, що армія РФ мінує поля в Запорізькій області. А підтоплення угідь він назвав “підступами укронацистів”.

“Противник використовує ресурс ‒ воду. У нас зараз 17,05 рівень води в Дніпрі, і ми розуміємо, що вони спеціально піднімають його, щоб затопити поля, які знаходяться на лівому боці Дніпра. Але на їхню хитрість ми відповімо своєю. Якщо вони думають, що вони таким чином знищили мінні поля на лівій стороні, то на них чекає великий сюрприз”, сказав Балицький.

У Генштабі ЗСУ попереджували, що на тимчасово захопленій території Херсонській області російські загарбники продовжують мінувати місцевість, нарощуючи оборонні спроможності. Зокрема, росіяни замінували акваторії річок Конка та Дніпро.

Окупанти також мінували берегову лінію та територію біля Запорізької АЕС. Замінували й інші ділянки біля Енергодара.