ЗСУ звільнили близько 1,5 км території в районі Бахмута: карта від британської розвідки

Збройні сили України тримають під контролем південно-західну частину Бахмута, втім запеклі бої в районі міста тривають.

Українські військові змогли просунутися на півночі та півдні у Бахмутському районі приблизно на 20 квадратних кілометрів. За минулу добу наші бійці звільнили приблизно 500 метрів на півночі від Бахмута та 1 км на півдні. Про це свідчить карта бойових дій від розвідки Великої Британії, яку опублікували в Twitter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Міноборони озвучили втрати росіян на Бахмутському напрямку

Водночас окупанти намагаються вести обмежені наземні атаки на лінії Авдіївка-Донецьк, а також на північний схід від Куп’янська та вздовж лінії Сватове-Кремінна у Луганській області.

Тим часом ситуація у Херсонській та Запорізькій областях залишається стабільною. Проте окупанти продовжують обстрілювати українські позиції.

Українські війська перехопили тактичну ініціативу та досягли тактично значних успіхів в районі Бахмута 18 травня, повідомив американський Інститут вивчення війни.

За його оцінками, відповідні операції українських сил є продовженням локальних контрнаступів, які вони проводять вже кілька днів, але не початком нової великої компанії.

Засновник приватної військової компанії “Вагнер” Євген Пригожин звинуватив російські війська у здачі 570 м території на північ від Бахмута.

Звільнення флангів дається нелегко, а окупанти намагаються повернути втрачені позиції, повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр в телемарафоні “Єдині новини” 19 травня.