У Міноборони озвучили втрати росіян на Бахмутському напрямку

Російські війська під Бахмутом втрачають по батальйону в день.

При цьому загальна кількість втрат ворога на Бахмутському напрямку становить до 70 тис. вбитими і пораненими. Про це повідомив міністр оборони Олексій Резніков в кулуарах Україно-американського форуму, передає “РБК-Україна”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіян вибили з позицій на Бахмутському напрямку Сирський показав відео

“За нашими оцінками, вони (росіяни, Gazeta.ua) по батальйону в день там (під Бахмутом, Gazeta.ua) втрачають і продовжують це робити”, сказав Резніков.

Він наголосив, що захисники Бахмута роблять важливу річ: вони зменшують наступальний потенціал росіян і таким чином не дають їм піти у наступ на інших ділянках лінії фронту.

“Якщо порахувати, я думаю, на сьогодні до 70 тис. втрат росіяни зазнали лише на Бахмутському напрямку, маю на увазі вбитих та поранених разом”, заявив міністр.

Українські війська перехопили тактичну ініціативу та досягли тактично значних успіхів в районі Бахмута 18 травня, повідомив американський Інститут вивчення війни.

За його оцінками, відповідні операції українських сил є продовженням локальних контрнаступів, які вони проводять вже кілька днів, але не початком нової великої компанії.

Засновник приватної військової компанії “Вагнер” Євген Пригожин звинуватив російські війська у здачі 570 м території на північ від Бахмута.

Українські військові просуваються на околицях під Бахмутом Донецької області.

Звільнення флангів дається нелегко, а окупанти намагаються повернути втрачені позиції. Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр в телемарафоні “Єдині новини” 19 травня.