Окупанти вже двічі намагалися вбити командувача ТрО

Росіяни вже двічі намагалися вбити командувача Сил територіальної оборони Збройних сил України генерал-майора Ігоря Танцюру.

2 травня ватажок російської ПВК “Вагнер” Євген Пригожин заявив, що його бойовики вбили командувача Сил ТрО на Донеччині, коли той їхав із міста Часів Яр до Бахмута у бронеавтомобілі. Але це виявилося неправдою, повідомляє “Українська правда”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пригожин жадає усунути Шойгу і вже знайшов йому заміну

За інформацією видання, на Танцюру дійсно скоїли замах: його колону обстріляли і в машину, в якій мав перебувати командувач ТрО, влучили. Але командувач того дня сів у машину супроводу, їй вдалося виїхати з-під обстрілу.

За даними джерел УП у військових колах, це вже друга спроба ліквідувати Ігоря Танцюру.

Раніше українська сторона перехопила дані росіян про маршрут пересування командувача Сил ТрО на фронті протягом кількох наступних днів і встигла внести зміни до нього.

Питання, звідки ворог отримував інформацію в обох випадках, залишається відкритим.

Країна-агресорка Росія протягом одного тижня запустила три фейки про нібито ліквідацію командувачів Сил оборони України.

Таким чином окупанти намагаються знизити бойовий дух українців і підвищити бойовий дух власних військ. Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр у Telegram.

Вона наголосила, що російське інформаційне поле активно поширює “вкиди”. “Усі живі”, спростувала представниця МО “переможні” повідомлення російської пропаганди.