Лукашенко висловився про контрнаступ

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко назвав новини про український контрнаступ дезінформацією.

Заявив про це на зустрічі з учасниками засідання Ради Парламентської асамблеї ОДКБ, передає “Белта”.

“Перш ніж звинувачувати нас у конфронтації, розширенні цього конфлікту, треба повернутися за стіл переговорів. Взяти не той документ, який вироблявся на початковому етапі в ході декількох раундів російсько-українських переговорів, а новий. Для того, щоб зупинити війну. Багато зараз говорять: “Контрнаступ, контрнаступ!” сказав Лукашенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Буданов розповів про роль нардепа Шевченка, який їздив до Лукашенка

Він заявив, що під час Курської битви вдалося дезінформувати противника і виграти.

“Але, мушу сказати, найбільша дезінформація цей “контрнаступ”. Жодного “контрнаступу”, з моєї точки зору, немає і бути не може. Це просто божевілля. Один до п’яти на фронті воювати по техніці і живій силі це просто безумство! Ні, треба нагнітати, треба накручувати українців для того, щоб продовжувати і втопити нас у цьому протистоянні. У цьому сьогодні суть на фронті. Ми це бачимо. Це у нас за парканом прямо”, підсумував Лукашенко.

Російські війська, ймовірно, посилюють свої тактичні наступальні зусилля в районі Бахмута. Про це йдеться у новому зведенні Інституту вивчення війни (ISW).

Заяви росіян про підкріплення узгоджуються із заявою заступника міністра оборони України Ганни Маляр від 15 травня про те, що російські війська розгортають додаткові повітряно-десантні сили для захисту флангів Бахмута, ймовірно, з інших ділянок фронту.