Росія перекинула на фронт особливі роти

Росіяни шукають можливості поповнити особовий склад.

Командування використовує роти “Шторм Z”. Вони складаються зі злочинців, які не встигли потрапити до місць позбавлення волі. Про це повідомив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий ефірі телеканалу Freedom, передає Gazeta.ua.

“Вони використовують і мобілізований, і бойовий армійський резерв БАРС, і територіальні війська, в різні добровольчі батальйони заманюють, і зараз, наприклад, роти “Шторм Z”, які формують з людей, що мають проблеми з законом”, розповів він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Росія вичерпала наступальний потенціал” Буданов

Російське військове командування пропонує засудженим або сісти до тюрми, або відправитись на фронт.

“Можна сказати, що МО РФ перехоплює ініціативу у “Вагнера”, якому зараз дещо підрізали в цьому напрямку можливість наповнення особовим складом, і тому вони використовують такі ж методи. Через військкомати замість того, щоб як і раніше віддавати їх “Вагнеру”, намагаються створювати ці “Шторм Z” роти”, підсумував спікер.

Російський диктатор Володимир Путін має проблеми із надмірним вживанням наркотичних засобів.

Через це російський лідер, ймовірно, недовго ще житиме. Про це заявив начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов в інтерв’ю блогеру Сергію Іванову.

Крім того, очільник розвідки вважає, що керівник російської ПВК “Вагнер” Євген Пригожин може перемогти у внутрішньому протистоянні в Росії.