Металочерепиця – покрівельний матеріал з унікальними властивостями

Підготовка до проектування покрівлі найчастіше починається з вибору матеріалу. Останнім часом саме металочерепиця є універсальним і практичним рішенням за багатьма параметрами, саме вона створює гармонію з фасадом та дозволяє спростити у майбутньому обслуговування покрівельної системи в цілому. До того ж матеріал повторює форму та вид натуральної черепиці.

Вартість порівняно з натуральною продукцією набагато нижча, як і вага. При правильному проектуванні та встановленні буде гарантовано шумоізоляцію та захист від зовнішніх факторів. Ознайомитись із пропозиціями та зробити зрештою вибір для покупки найзручніше тут arsenal-center.com.ua, де виробник “Арсенал-Центр” пропонує кілька колекцій. Вони відрізнятимуться довжиною хвилі, відтінками, загальною структурою та іншими параметрами.

Переваги металочерепиці

Популярність матеріалу принесли його фізичні властивості та якості. Виділяють кілька аргументів для вибору саме металевої черепиці:

довговічність;

широкий асортимент відтінків;

невелика вага;

екологічність;

доступна ціна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дім із газоблоків можна звести самому

Завдяки захисному покриттю виключено появу корозії та дрібних пошкоджень. Це впливає на довговічність. Захисний шар від 25 до 35 мкм, що цілком достатньо для багатьох погодних умов. Вибір кольору за картою RAL дозволить підібрати навіть незвичайний та ексклюзивний відтінок. У поєднанні з різною геометрією відтінки виглядатимуть також по-різному.

Через невелику вагу необов’язково готувати посилену покрівельну конструкцію. Це знижує витрати та загальне навантаження на стіни будинку. Також немає потреби застосовувати підйомну техніку під час монтажу. Згодом металочерепиця може утилізуватися, а в її складі немає шкідливих речовин.

Виробництво металочерепиці

Завдяки власному виробництву компанія “Арсенал-Центр” гарантує різноманітність пропозицій за гарною ціною. Застосування якісної сировини та постійний контроль на кожному етапі сприяє підвищенню якості продукції. Основою є сталь завтовшки від 0,37 до 0,55 мм. Шар сталі обов’язково покривається фосфатами, ґрунтовкою, щоб краще лягало покриття, а також безбарвним лаком та полімером для створення кольору.

Менеджери компанії готові прийняти замовлення та додатково проконсультувати клієнтів щодо вибору ідеального кольору та додаткових параметрів. Діє доставка різними містами України з оплатою різними способами.

Під час роботи твердопаливного котла топка й димохід завжди покриваються шаром сажі та смоли. Вони зменшують пропускну здатність димаря, перешкоджають вільному виходу диму, спричиняють перевитрату палива, можуть призвести до отруєння чадним газом. Димохід потребує регулярного догляду та профілактичного очищення наприкінці кожного сезону.

Якщо тяга відсутня, хімічні засоби використовувати заборонено. Потрібно провести механічне очищення, потім хімічні засоби для профілактики. Тяга не зникає одразу, в більшості випадків достатньо прогріти канал малим полум’ям протягом години.