Брітні Спірс побилася з чоловіком – ЗМІ

Не минуло й року з дня весілля співачки Брітні Спірс та фітнес-тренера Сема Асгарі, як їхній шлюб затріщав по швах.

З’ясувалося, що пара дуже часто свариться, а Брітні взагалі вдається до рукоприкладства. Про це повідомляє портал TMZ, до якого дійшла інформація щодо застосування фізичної сили з боку виконавиці.

“Нам повідомили, що Брітні влаштувала бійку з Семом, було часто чутно крики. Ситуація стала такою нестабільною, що охороні довелося втручатися в неї”, повідомили журналісти порталу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Змусив мене почуватися бридкою” – Брітні Спірс відверто розповіла, як батько зруйнував її впевненість у собі

Після сварки Брітні виставила Сема за двері та й сам фітнес-тренер був не проти, щоб з’їхати. Нині співачка не живе разом із чоловіком.

Зазначається, що чутки про те, що у відносинах пари не все гаразд, ходять уже кілька місяців. То Брітні поїхала на відпочинок з приятелем Кейдом Хадсоном і показувала з ним досить пікантні танці, то перестала носити обручку.

Подейкували, що чоловік Брітні Сем вже втомився від постійних скандальних витівок дружини.

Чоловік американської попспівачки 41-річної Брітні Спірс 28-річний фітнес-тренер Сем Асгарі вперше публічно відреагував на відвертощі дружини у соцмережах.

Спірс доволі часто показує себе дописувачам без білизни. Під черговим її дописом “ню” в Іnstagram Асґарі і лишив коментар.

Нещодавній еротичний допис Спірс супроводжують фото, на яких вона прикриває оголені груди та інші частини тіла волоссям, руками або смайлами у вигляді губ та квітів.