“Перемогу вдалося зробити ближчою”: Зеленський про закордонні візити

За три дні закордонних поїздок президента Володимира Зеленського українські воїни та українська держава стали значно сильнішими.

Вдалося домовитися про нові оборонні пакети, про більше потужної зброї для фронту, захисту для наших людей та більшу політичну підтримку. Про це президент сказав у вечірньому зверненні 15 травня.

За його словами, на всіх зустрічах обговорювали українську формулу миру. Тепер є більше готовності партнерів іти за українською формулою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Німеччині заявили про додаткові системи IRIS-T для України

“Є більше підтримки для нашого вступу в ЄС, більше розуміння, що вступ України в НАТО неминучий”, ‒ сказав президент.

Він також подякував усім партнерам за військову допомогу.

“Ми продовжуємо працювати і над коаліцією винищувачів. Рухаємось активно. Дякую Великій Британії за далекобійні можливості для наших воїнів. Головні результати за ці дні: нова зброя для України, шана до українців. Нашу перемогу вдалося зробити ближчою. І ми ще додамо підтримки. Я знаю це, вірю, що все зробимо”, ‒ наголосив Зеленський.

15 травня президент України Володимир Зеленський під час свого візиту до Великої Британії зустрівся з прем’єр-міністром країни Ріші Сунаком.

Перед цим у Парижі відбулася зустріч президента України Володимира Зеленського з президентом Франції Еммануелем Макроном. Франція допоможе Україні у обороноздатності, зокрема захисту українського неба, повідомила пресслужба президента України.

14 травня президент Володимир Зеленський перебував з візитом у Німеччині. Він зустрівся із президентом Франком-Вальтером Штайнмаєром та канцлером Олафом Шольцом. Зеленський також отримав у німецькому місті Аахені премію Карла Великого.

13 травня Зеленський побував в Італії. Відбулась також зустріч українського президента із Папою Римським Франциском.