РФ інтегрує підрозділи так званої ДНР до своєї армії

Міністерство оборони Російської Федерації продовжує вживати заходів щодо інтеграції незаконних збройних формувань так званої ДНР до власних збройних сил.

Так, до всього особового складу однієї з бригад 1 армійського корпусу ЗС РФ доведено розпорядження, в якому колишнім військовослужбовцям так званої ДНР поставлено обов’язкову умову щодо заміни їх військових квитків на військові квитки ЗС РФ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Війська просуваються під Бахмутом Маляр

Також їм поставлено умову щодо перепідписання контрактів з МО РФ мінімальним терміном військової служби два роки.

“У випадку відмови цих осіб відправлятимуть на найнебезпечніші ділянки фронту для участі у штурмових діях у складі передових підрозділів”, ідеться у повідомленні.

Авіація Сил оборони за добу завдала 12 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки противника.

Крім того, протягом цієї доби, нашими захисниками було знищено три розвідувальні БпЛА, два з них – типу “Орлан-10” та 1 Supercam. Про це ввечері 14 травня повідомив Генштаб ЗСУ.

Водночас підрозділи ракетних військ і артилерії уразили один пункт управління, шість районів зосередження живої сили, два артилерійських підрозділи на вогневих позиціях та ще одну важливу ціль противника.