“Є кілька варіантів”: Данілов про контрнаступ ЗСУ

Українські військові мають кілька варіантів дій для проведення контрнаступальної операції.

Який з них буде використаний для тієї чи іншої операції, залежить від багатьох факторів. Про це в інтерв’ю інформаційному агентству Report сказав секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов.

“У військових є кілька варіантів дій, і який з них буде використаний для тієї чи іншої операції, залежить від багатьох факторів. Якщо хтось каже, що знає місце проведення операції, він бреше, бо це буде відомо лише після підтвердження Верховним головнокомандувачем”, сказав Данілов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Міноборони РФ “палає”: заявило про масовану атаку ЗСУ на Соледарському напрямку

За його словами, міжнародні партнери поінформовані лише про загальні питання оборони, а не конкретні заходи щодо визволення територій.

“Ми захищаємо свою незалежність та усвідомлюємо свою відповідальність за визволення наших територій від окупації. Щодо партнерів, то ми з ними співпрацюємо, і вони надають нам дуже велику допомогу”, зазначив секретар РНБО.

Він пояснив, коли командування говорить про конкретні плани, мається на на увазі, що вони закриті, секретні.

“Якщо хтось вважає, що плани з грифом “Цілком таємно” комусь розкриваються, то він помиляється. Такого немає ніде у світі. Загальні питання так, а конкретні плани ні, вони мають залишатися конфіденційними”, пояснив Данілов.

Українським військам потрібно більше часу, щоб розпочати контрнаступ.

Збройні сили України нині очікують доставки значної кількості обіцяної військової допомоги. Про це в інтерв’ю Eurovision News та BBC сказав президент Володимир Зеленський.

За його словами, очікувана українська контратака може стати вирішальною у війні, перекроїти лінію фронту, яка місяцями залишалася незмінною.