Британці показали свіжу карту бойових дій в Україні

Захисникам Збройних сил України на фронті на Донбасі вдалося просунутися на Бахмутському напрямку.

Водночас на сході продовжують точитися запеклі бої, свідчить актуальна карта бойових дій від розвідки Великої Британії, яку опублікували 12 травня у Twitter.

Російські війська продовжують зосереджувати свої зусилля на Бахмутському, Авдіївському, Мар’їнському та Лиманському напрямках. Ворог там намагається йти в атаку.

Найскладніші бої ведуться за Бахмут та Мар’їнку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗСУ витісняють росіян біля Бахмута: показали нові карти бойових дій

ЗСУ змогли просунутися на 2 км на Бахмутському напрямку. За тиждень они не втратили жодної позиції у Бахмуті, звітує британська розвідка.

Російські загарбники тим часом продовжують здійснювати наземні атаки на північний схід від Куп’янська в Харківській області та вздовж лінії фронту Сватове Кремінна у Луганській області.

У Херсонській та Запорізькій областях ситуація стабільна. На півдні росіяни давно пішли в оборону. Водночас окупанти продовжують періодично бити по українських позиціях з землі і з повітря.

На ранок 12 травня окупанти продовжують зосереджувати основні зусилля на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Минулої доби, 11 травня, захисники відбили там 44 атаки, повідомив Генштаб Збройних сил України.

Українські війська почали “формувати” операції напередодні довгоочікуваного контрнаступу проти російських сил. Це включає нанесення ударів, зокрема, по складах зброї ворога, командних центрах, бронетанкових та артилерійських системах, щоб підготувати поле бою.