“До зими хочемо повністю завершити війну” ‒ Данілов

Війна в Україні може завершитися до зими. Однак, бойові дії триватимуть доти, поки ЗСУ не звільнять усі захоплені Росією території.

При цьому контрнаступів може бути кілька, сказав в інтерв’ю виданню Report секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов.

“До зими ми хочемо повністю завершити війну”, ‒ сказав Данілов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Переговори між Україною і Росією можливі, але на наших умовах РНБО

За його словами, на звільнення усіх захоплених територій Україні потрібен час.

“У нас є спільний план ‒ звільнити всі наші території від терористів, що напали на нас. Єдине питання ‒ час. Чи буде проведена одна або кілька операцій залежить від багатьох обставин. Ми не обмежуватимемося часом, будемо боротися стільки, скільки буде потрібно”, ‒ додав Данілов.

Україна все робитиме для того, щоб перемогти у війні проти російської агресії вже цього року. Водночас з контрнаступом доводиться дещо зачекати, поки деякі види озброєнь доправлять до України. Про це президент Володимир Зеленський сказав західним журналістам.

Володимир Зеленський не боїться, що Україна втратить підтримку США, якщо Джо Байден не переможе на президентських виборах 5 листопада 2024 року. За його словами, до того часу Україна може виграти війну.