В РФ кардинально змінились популярні місця для відпочинку після “бавовни” в Криму

Масштабні вибухи, які дедалі частіше розносяться у тимчасово окупованому Росією Криму, змушують її громадян змінювати звички.

Тепер травневі свята росіяни відзначатимуть здебільшого не на українському півострові, а в Дагестані, Кисловодську, Калінінграді та інших глибинках. Про це свідчать дані прокремлівської агенції ТАСС, яка щороку збирає статистику популярних місць для дозвілля росіян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти терміново упорядковують поромну переправу між Кримом і РФ

Ще 2021 року природа Криму манила їх туди натовпами, але вже через два роки ситуація змінилася суттєво.

Так, напередодні травневих свят із шашликами на природі громадяни РФ більшістю голосів підтримували кримські канікули. Окупований 2014 року півострів майже вісім років залишався місцем паломництва російських відпочивальників, помітно випереджаючи навіть популярний курорт Сочі.

Проте вже у 2023 році пропагандистські ЗМІ змушені визнати, що операція з освоєння півострова України з розгромом провалилася. Росіяни збагнули, що “бавовна” може будь-якої миті зіпсувати їм пікнік і доведеться негайно нести з нього ноги.

Пожежа на нафтобазі в окупованому Севастополі змусить росіян розосередитися у пошуках безпечнішого місця.

Підрив логістики ворога є одним з елементів підготовки Сил оборони до активних наступальних дій. Про це заявила речниця Сил оборони півдня Наталія Гуменюк в телемарафоні “Єдині новини” 30 квітня.

За її даними, після пожежі на севастопольській нафтобазі у Криму спостерігається паніка.