Окупанти терміново упорядковують поромну переправу між Кримом і РФ

Російські окупанти усвідомлюють, що міст через Керченську протоку став вразливим перед високоточною і далекобійною зброєю, яка вже є у ВСУ.

Саме тому вони терміново упорядковують поромну переправу між окупованим Кримом і територією РФ. Про це розповів голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров у Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Буданов прокоментував майбутній контрнаступ ЗСУ

“Інша річ, чи вистачить їм передбачених для курсування шість поромів для того, щоб встигнути евакуювати деморалізовані війська, які будуть замкнені на півострові. І знову ж таки, вказане рішення уряду Росії є черговим серйозним сигналом для майже 1 мільйона громадян РФ, які незаконно оселилися в окупованому Криму”, зазначив він.

Чубаров застеріг росіян не сподіватися не евакуацію.

“Не сподівайтеся на пороми їх всього буде шість штук, які не зможуть евакуювати навіть усіх військових російської окупаційної армії. Тому, чим раніше ви добровільно покинете Крим, тим більше неприємностей ви уникнете, коли розпочнеться звільнення Криму Збройними Силами України. Бо нема чого зазіхати на чужі землі”, сказав він.

Пожежа на нафтобазі в окупованому Севастополі змусить росіян розосередитися у пошуках безпечнішого місця.

Підрив логістики ворога є одним з елементів підготовки Сил оборони до активних наступальних дій. Про це заявила речниця Сил оборони півдня Наталія Гуменюк в телемарафоні “Єдині новини” 30 квітня.

За її даними, після пожежі на севастопольській нафтобазі у Криму спостерігається паніка.