Пройшов Майдан і АТО: у Києві загинув телеоператор із РФ

У Києві загинув телевізійний оператор 56-річний Дмитро Двойченков.

Чоловік свого часу пройшов Майдан і брав участь в Антитерористичній операції на Донбасі. Про втрату повідомили його друзі та знайомі 29 квітня.

Час та обставини смерті чоловіка невідомі. За тиждень до новини про загибель в мережі повідомляли про його зникнення.

“Відстояв Майдан на Грушевського, знімав усі бої з балкона палаючого будинку. Ми витягали Дмитра з поліції тоді. Потім він пішов в АТО і воював. З початком повномасштабного вторгнення знову намагався піти в Збройні сили України, але не брали за станом здоров’я. Загинув у Києві. Вічная пам’ять хорошій і порядній людині”, повідомив народний депутат Микола Княжицький.

Двойченков народився у російському місті Біломорськ, Карелія. Там займався живописом і фотографією. Водночас працював на вагоноремонтному заводі та друкованому комбінаті.

Згодом чоловік познайомився з українкою, закохався і приїхав до неї, створив сім’ю.

Двойченков говорив, що в Україні не тільки знайшов особисте щастя, але й реалізувався як професіонал. Захоплення фотографією допомогло йому влаштуватися помічником оператора, так він і почав розвивати кар’єру.

Двойченков об’їздив всю Україну по роботі. Серед найулюбленіших міст називав Київ та Одесу.

Від початку російської агресії на Донбасі став до лав ЗСУ. Служив артилеристом 93-ї окремої механізованої бригади “Холодний Яр”, захищав Піски й не тільки.

Згодом продовжив займатися журналістикою.

“Я пам’ятаю, як ми раптово зустрілися в поїзді, який їхав з війни в мирну столицю. Ми були змучені, та все одно весь час розмовляли про це, про реалії війни, про те, як там. Тоді було небагато людей, з ким можна було поговорити на ці теми. Ти був справжнім. Хоч і трішечки занудою. Дякую, що був в моєму житті”, написала телеведуча Анна Тесленко.

Співчуття з приводу смерті колишнього колеги висловив і ексголовний редактор каналу “Еспресо” Василь Рябчук.

“Ти був уособленням доброти. Спи спокійно”, написав він.

У ветерана АТО залишилися дружина, дорослі син і донька.

Доповнюється….