Зеленський анонсував нові санкції проти осіб і компаній, які допомагають РФ

Наступний тиждень буде доволі важливим з погляду саме нашої боротьби за справедливість для українців, тобто за покарання для держави-терориста й усіх її воєнних злочинців.

Влада готує кілька важливих, потужних кроків, щоб більше консолідувати партнерів і дати більше енергії для створення трибуналу щодо злочину російської агресії. І щоб прискорити поразку держави-терориста. Про це у традиційному зверненні заявив президент України Володимир Зеленський, передає Gazeta.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський підписав нові укази про відзначення нагородами наших захисників

Він наголосив, що Україні й світові не достатньо лише того, щоб Росія була слабкою, як це вже відбувається. Треба, щоб вона повністю відповіла за все скоєне нею.

“Готуємо й нові санкційні рішення щодо осіб і компаній, які працюють на ВПК терористів, щодо іноземних суб’єктів, чиє постачання допомагає Росії подовжувати цю агресію. Незабаром ці наші рішення будуть оприлюднені”, анонсував Зеленський.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль обговорив з президентом Чехії Петром Павелом і президенткою Словаччини Зузаною Чапутовою створення спецтрибуналу для російських злочинців.

Чехія та Словаччина пообіцяли допомогти притягнути Росію до відповідальності, повідомив Шмигаль у Telegram.

Прем’єр закликав посилити санкції. Їх необхідно накласти на російську атомну галузь.