Підтоплення в Україні: рятувальники повідомили нові дані

У Києві 29 квітня рівень води у Дніпрі біля мосту “Метро” становить 9 291 см за Балтійською системою висот.

Порівняно з минулою добою він майже не змінився, повідомляє Київська міська військова адміністрація.

Нині на території Києва не зафіксовано аварійних підтоплень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві діє перший рівень небезпеки через “велику воду”

“Але все ще продовжує спостерігатися підтоплення заплави шаром близько понад 20 см. Це острови у парку “Муромець”, “Гідропарк”, Труханів острів, Галерна затока, Корчувате, а також приватні ділянки в районі Осокорків”, ‒ зазначив начальник Київської МВА Сергій Попко.

Загалом в Україні минулої доби спостерігалося зниження рівня води у річках та зменшення кількості підтоплень територій, повідомляє ДСНС.

Підтопленими залишаються 624 дворогосподарств. Зокрема, у Чернігівській області 378, Черкаській 120, Дніпропетровській 59, Полтавській 35, Кіровоградська 25 та Київська 7. Підтоплено також 105 будинків у Черкаській, Дніпропетровській, Кіровоградській та Чернігівській областях.

Окрім того, підтоплено 19 тис. 321 га сільськогосподарських угідь у Волинській, Рівненській та Черкаській областях. Порушено транспортне сполучення до 31 населеного пункту на Чернігівщині.

Станом на вівторок, 25 квітня, в Україні були підтопленими 854 дворогосподарства і 151 будинок.

За прогнозами синоптиків, наприкінці квітня, початку травня в Україні очікуються ще більш значні опади. Може бути друга хвиля водопілля.