Британська розвідка з’ясувала цілі вчорашньої ракетної атаки РФ

Вчорашня масована ракетна атака Росії на українські міста навряд чи була націлена на енергетичну інфраструктуру України.

РФ перестала використовувати далекобійні удари, повідомило 29 квітня Міністерство оборони Великої Британії у Twitter. У цій хвилі було випущено менше ракет, ніж узимку.

“Існує реальна можливість того, що Росія намагалася перехопити українські резервні частини та військові поставки, які нещодавно надійшли до України. Ворог використовує неефективний процес націлювання і віддає пріоритет передбачуваній військовій необхідності перед запобіганням супутнім втратам, включаючи загибель мирних жителів”, ідеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський відреагував на нічний теракт росіян

Ранкова такая 28 квітня стала першою великою серією ударів крилатими ракетами по Україні з початку березня 2023 року.

Минулої доби Російська Федерація завдала чергового масованого ракетного удару по цивільних об’єктах та житлових будинках України. Загалом протягом минулої доби, противник здійснив пуск 23 крилатих ракет типу Х-101 та Х-555. ЗСУ знищено 21 крилату ракету, а також два безпілотника оперативно-тактичного рівня і два ударних дрони. Від ракетного терору росіян постраждали міста Умань на Черкащині, Дніпро, а також Українка на Київщині. За попередньою інформацією загинули щонайменше 25 мирних жителів, серед них п’ятеро дітей. Під завалами залишаються люди, тривають пошукові роботи. Пошкоджено понад 10 багатоквартирних будинків та інша цивільна інфраструктура.