Японія змінила міграційні правила для туристів

У Японії вирішили остаточно скасувати всі обмеження на перетин кордону, запроваджених у зв’язку з пандемією коронавірусу.

Країна також відмовилася від вибіркових Covid-тестів, які робили мандрівники по прильоту у довільному порядку, пише “Сіньхуа” із посиланням на відповідну заяву уряду.

“Японія з суботи скасовує прикордонні заходи, пов’язані із Covid-19, для усіх мандрівників, які прибувають до країни. Країна очікує на зростання кількості відвідувачів під час вихідних так званого “Золотого тижня”, йдеться у повідомленні.

Досі туристи мали надавати довідки про щонайменше три щеплення проти коронавірусу або негативний результат тесту, зроблений протягом трьох попередніх діб. З 29 квітня ці вимоги перестали діяти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кінець епохи: у Китаї скасували маски проти Covid-19

Японія спершу планувала скасувати обмеження 8 травня, однак згодом переглянула цю дату задля сприяння туристичному сезону, пік якого припадає на найближчі вихідні.

Водночас в уряді попередили, що пом’якшення міграційних правил стосується лише здорових мандрівників. Туристам із симптомами по прильоту все одно доведеться пройти тест на Covid-19.

25 квітня уряд України продовжив карантин у країні на два місяці у зв’язку за пандемією Covid-19.

В Україні очікується спад захворюваності на Covid-19 весною і влітку. Зниження кількості випадків буде поступовим і триватиме майже до середини травня.