“Росія, як сарана, приходитиме на будь-які території” – Подоляк

Сучасна Росія це кров, вбивства, знову кров і знову вбивства.

Москва відверто знущається з міжнародного права, заявив радник голови Офіса президента Михайло Подоляк.

“Хочете побачити, як крилата ракета влітає в багатоповерхівку і вбиває дітей, що сплять? Сейчас исполним”. І навіть зафіксуємо в офіційному статусі Міноборони РФ “Точно в цель! Все ще хочете дискутувати щодо того, як має скінчитись війна? Все ще переймаєтесь майбутнім РФ? Банальна дикунська та варварська країна”, сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “За Умань” воїни обіцяють відплату окупантам

Подоляк додав, що Росія, як сарана, приходитиме на будь-які території. Буде там вбивати, грабувати, а потім з високої трибуни міжнародної організації розповідати про багатополярний світ.

“Враховуючи вже заплачену ціну, ми повинні завершити цю війну правильно, виключно поразкою РФ, та повернути верховенство права і мир на континент. А тому, перефразовуючи Гемінгвея, ще раз скажу: “Привіт, зброя!” Привіт, багато зброї”, підсумував радник.

28 квітня вранці російські війська вдарили ракетою по житловому будину в Умані. Загинули 20 людей, з яких троє дітей. 18 людей отримали поранення.

Обвалився під’їзд, зруйновано 27 квартир. Згоріли вщент або пошкоджені понад 33 авто.

Близько 4:00 ранку росіяни атакували Україну із літаків стратегічної авіації Ту-95 з району Каспійського моря. Ворог випустив 23 крилатих ракет Х-101/Х-555. Сили оборони України знищили 21 ракету.