В ISW пояснили, навіщо Путін затягує війну в Україні

Тривала війна в Україні не є метою Російської Федерації.

Затягування бойових дій на фронті скоріше спроба країни-терористки пристосуватися, ідеться у щоденному звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).

“Довга війна не внутрішня мета Кремля. Росія зазнала тотальної невдачі, а тепер намагається хоч якось пристосуватися. Спочатку Москва мала план швидкої війни, але той провалився. Теперь Кремль намагається затягнути війну. Зокрема, відновити свої сили та підготуватися до нових наступальних дій”, сказано у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Міноборони сказали, що буде з РФ після поразки у війні

Здатність Кремля вести тривалу війну в Україні не є даністю: вона непропорційно залежить від того, чи отримає РФ час і простір для відновлення своїх можливостей. Водночас здатність Росії відновити свій військовий потенціал наразі обмежена. Тому успішний контрнаступ Збройних сил України дозволить звільнити захоплені ворогом території.

Росія також хоче контролювати Білорусь та Молдову, а також нейтралізувати НАТО та підірвати позиції Сполучених Штатів Америки.

У Росії вже понад рік розглядають так званий трансфер влади, але поки що не можуть його втілити.

У Москві може статися “палацовий переворот”, який ніхто не побачить публічно, вважає начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов.

Він наголосив, що військово-політичні еліти РФ уже давно обговорюють кандидатуру наступника російського диктатора Володимира Путіна.